Firma Czyścioszek

Czyścioszek to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma sprzątająca, działająca na terenie Krakowa. Świadcząca kompleksowe usługi z zakresu: sprzątania mieszkań, sprzątania biur, sprzątania apartamentów, sprzątania poremontowego, sprzątania domów, sprzątania bloków, wspólnot mieszkaniowych oraz klatek schodowych, mycia okien, czyszczenia mebli tapicerowanych a także czyszczenia dywanów i wykładzin. Stawiamy tylko na profesjonalne środki czystości i wykwalifikowanych pracowników, gdyż budując wizerunek cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, którzy są naszą najlepszą wizytówką!

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego współpraca z nami to pewność, że wszystko będzie wykonane solidnie i na czas! Zapewniamy przyjazną obsługę, atmosferę i gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach!

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Sprawdź nas i się przekonaj!

Wybierając nasza ofertę mogą być państwo pewni, że usługa zostanie wykonana solidnie i zawsze na czas.

Ubezpieczenie OC

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów każda zamówiona usługa posiada ubezpieczenie OC na kwotę 100.000 zł.

Czyścioszek – Wyczyści, posprząta, umyje do końca!  Środki zapewni czas zaoszczędzi! Błysk pozostawi, a gdy zblednie poprawi! Jego gwarancję i satysfakcję Twoje pozytywne słowo doświadczy!

Masz jakieś pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapraszamy do zadawania pytań telefonicznie lub e-mail.

Masz jakieś pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapraszamy do zadawania pytań telefonicznie lub e-mail.