Przedstawiamy Państwu odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania. Jeżeli na liście nie ma interesującego Państwa pytania i odpowiedzi to zapraszamy do kontaktu.

1. Jak mogę obliczyć ile czasu zajmie posprzątanie mojego mieszkania, domu lub apartamentu?

Długość sprzątania zależy od wielkości powierzchni oraz zakresu prac związanych ze sprzątaniem. Dla mieszkań i domów podajemy orientacyjny czas jaki nam zawsze zajmowały te czynności. Jeżeli jest tylko taka możliwość to osoba sprzątająca może zostać dłużej, za odpowiednią dopłatą. Odnośnie biur najlepiej zadzwonić i umówić spotkanie na wstępne obejrzenie i wycenę.

2. Od czego zależy ostateczny koszt sprzątania?

Przy ostatecznej wycenie uwzględniamy zakres prac związanych ze sprzątaniem (częstotliwość, metraż powierzchni, indywidualne życzenia klienta).

3. Jak mogę zapłacić za usługę?

Płatności możesz dokonać poprzez przelew bankowy.

4. Czy mogę posiadać/zapewnić własny sprzęt i środki czystości?

Oczywiście, wtedy osoba sprzątająca korzysta z dostępnego sprzętu i środków. Aczkolwiek czasami, aby usunąć najcięższe zanieczyszczenia potrzeba specjalistycznych środków. Dlatego korzystając z naszej pełnej oferty mamy pewność, że zlecenie zostanie wykonane perfekcyjnie!

5. Czy mogę zamówić wraz ze sprzątaniem środki czystości i higieniczne?

Jasne! Wystarczy, że wcześniej poinformujesz o potrzebnych środkach a my dostarczymy je  wraz ze sprzątaniem!

6. Czy osoba sprzątająca jest godna zaufania?

Tak! Dobre relację są u nas fundamentem współpracy, bierzemy pełną odpowiedzialność za naszych pracowników, którzy już na samym początku są szczegółowo selekcjonowani.

7. Czy muszę być w domu, biurze lub apartamencie podczas sprzątania?

Nie! Zapewniamy Ci pełną wygodę. Dobre relację są u nas fundamentem współpracy, bierzemy pełną odpowiedzialność za naszych pracowników, więc nie musisz się o nic martwić! Wymagane jest jedynie wpuszczenie osoby sprzątającej do domu, biura lub apartamentu.

8. Czy mogę ocenić jakość zrealizowanej usługi przez Czyscioszek.eu?

Jasne! Każda opinia jest dla nas bardzo istotna! Dlatego po wykonanej usłudze dostaniesz od nas maila z prośbą o wystawienie opinii odnośnie wykonanej usługi! Jeżeli chciałbyś dodatkowo wcześniej nas o czymś poinformować – prosimy o kontakt 518848835 lub mailem czyscioszek.kontakt@gmail.com

9. Czy jest możliwość zamówienia ponownie tej samej osoby?

Oczywiście! Jeżeli jesteś zadowolony z pracy osoby, która wykonywała u Ciebie daną usługę. Napisz lub zadzwoń a zorganizujemy regularne wizyty sprzątające wybranego pracownika.

10. Czy posiadacie ubezpieczenie?

Tak! Posiadamy polisę ubezpieczeniową (OC) na kwotę 100 000 zł. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego w przypadku powstania szkody, zwrócimy Ci za nią pieniądze.

Sprawdź naszą ofertę

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą sprzątania oraz kontaktu w celu przygotowania wyceny.